Bugün kendinize bir güzellik yapın Daha Güzel Olun!

Bugün kendinize bir güzellik yapın Daha Güzel Olun!

Ekim 30, 2019 0 Yazar: admin

Ağır hayat temposunda bir hoşluk molası verip, yeterli görünüp düzgün hissedebilirsiniz. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak, size baştan sona zatî bakım anahtarları sunuyoruz. Pürüzsüz sıklığın kapısını aralayın, ışığınızla parlayın!

2 dakikada cilt aklığı yaparak ışıldayın!

Sağlıkla parlayan, pürüzsüz bir cilde sahip olmanın birinci adımı, tesirli aklıktır. Cilt yüzeyinde biriken meyyit deriler, makyaj kalıntıları, kirli hava üzere faktörler, mat ve solgun görünüme neden olur. Sıklığa gölge düşürür. Sabah ve akşam, kendinize şahsi ayıracağınız 2 dakika ile tertemiz ve ışıl ışıl cilt manzarasına kavuşabilirsiniz.

Derinlemesine cilt paklığı için Braun FaceSpa yüz temizleme fırçası tercih edebilirsiniz. Kolay tasarruf ve nazik fırça yapısıyla, dakikalar içinde cildinizi temizleyebilirsiniz. Hassas cilt tipine sahipseniz, siyah nokta, meyyit deri ve makyaj kalıntılarını tesirli biçimde temizlemek için eksfoliasyon fırçasını da tercih edebilirsiniz. Yani, Braun Silk èpil 9 sıklık setinde gereksiniminize hususî tahliller bulabilirsiniz.

Gül suyuyla cilt bakımınızı tamamlayın!

Sabah ve akşam cilt temizliğinizi yaptıktan sonra bir kesim pamuk üzerine gül suyu alın. Yüz, boyun ve dekolte nahiyesini gül suyuyla silerek nemlendirebilirsiniz. Bu altın dokunuş sayesinde nezih, parlak ve sağlıklı cilt görünümünü destekleyebilirsiniz.

İstenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulun!

Dudak üstü, bacak, koltuk altı ve bikini yerindeki istenmeyen tüylerden, her zamankinden daha kolay ve acısız kurtulabilirsiniz. Duşta tasarruf özelliğine sahip Braun Silk èpil 9 Epilatör en kısa tüyleri nazikçe kökünden alıyor. Size ise, haftalarca pürüzsüz tenin keyfini yaşamak kalıyor.

Batık, kıl dönmesi üzere can sıkıcı dertleri önlemenin şahane bir yolu var. Braun Silk èpil 9 epilatör, birebir hengamda kusursuz bir meyyit deri temizleyici özelliğine sahip! Tüm vücutta inançla kullanabileceğiniz Braun hassas eksfoliasyon fırçası sayesinde ipeksi dokunuşa sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz mekanda tüm vücut bakımını yapın!

Evde, tatilde, iş seyahatinde tüm vücut bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Süratli şarj edilebilen epilatörler, kuru ve ıslak yerde tasarrufa mütenasiptir. Az konum kaplar. Kolay kolay değişebilen başlıkları sayesinde, gereksiniminiz olan harika sıklık eserine dönüşür.

Masaj keyfini yaşayıp rahatlamak için Braun Silk èpil 9 sizi bekliyor! Kan dolaşımını hızlandırıp cilde doğal bir canlılık kazandıran, günden güne daha güzel bir görünümü destekleyen sıklık yardımcınız masaj başlığını daima kullanmak isteyeceksiniz.

Braun Silk èpil 9 hoşluk setinde taraf alan epilatör ile uzamasını beklemeden istenmeyen tüyleri kökünden alabilirsiniz. Derinlemesine paklık özelliğine sahip fırça başlıkları ile hem yüz hem vücutta meyyit derilerden arındırabilirsiniz.

Cildinizi temizlediniz, nemlendirdiniz, istenmeyen tüyleri aldınız. Şayet isterseniz, sıklığınıza keyifli dokunuşlar için Braun FaceSpa hoşluk süngerini kullanabilirsiniz. Fondöten yahut BB krem üzere kapatıcı kozmetikleri, hoşluk süngeriyle sürebilirsiniz.

Braun Silk èpil 9 Sıklık Seti yüz ve vücut bakımı için tüm gereksinimlerinizi kısa müddette karşılar. Zatî bakım rutininiz için Braun Silk èpil 9 size yeter! Kazandığınız devri ise kitap okumak, arkadaşlarınızla buluşmak, sinema izlemek yani kendinizi berhudar etmek için değerlendirebilirsiniz.

Özetle, bugün kendinize bir sıklık yapın ve ile Braun Silk èpil 9 Hoşluk Seti ile kendinizi ödüllendirin!

“Yüksek Topuklar” umum yayın direktörü Istek Karabulut, Braun Silk èpil 9 hoşluk setini deneyimledi. Derhal, aşağıdaki görüntüyü izleyip hoşluk setini keşfedebilirsiniz!