Burçlara göre güzellik sırlarını öğrenin!

Burçlara göre güzellik sırlarını öğrenin!

Ekim 30, 2019 0 Yazar: admin

Her bayanın hoşluğu farklıdır. Kendinize kişisel hoşluk silahınızı keşfetmek için burcunuzu kullanabilirsiniz. Siz doğduğunuz tarihte ay ve yıldızların konumları kesinlikle ya yüzünüzde ya da saçlarınızda farklı bir tesir yaratmıştır. Bu etkiyi keşfederek etrafınızı büyüleyebilir ve daha cazibeli olabilirsiniz.

‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak burçların sıklık sırlarını araştırdık. Haberimizi okumaya devam edin, burcunuzun en şık kıldığı yanları öğrenip, sıklığınızı artırın.

Koç kadını

Koç hatununun giysileri dikkat çeker. Zira her şeyi kendine yakıştırmasını bilir. Bu nedenle stilinize her zamankinden daha çokça ihtimam göstermelisiniz. Öte yandan saçlarınızla etrafınızdakilerin aklını başından alabilirsiniz. Hacimli şampuanlar kullanarak baş döndüren saçlar yaratabilirsiniz.

Boğa kadını

Boğa bayanının damak tadı çok kuvvetlidir. Bu yüzden yemekleriyle herkesin kalbinde nokta bulabilir. Öte yandan boğa hatununun bakışları çok tesirlidir. Göz makyajınızı dolgun kirpiklerle tamamlamak için kullanacağınız hacimli bir maskara, seksi bakışların sahibi olmanızı sağlayabilir.

İkizler kadını

İkizler hatunu çoklukla değişmekten hoşlanır. Yeni şekiller ve farklı kıyafetler denemek onun her vakit güzeline sarfiyat. Öte yandan ikizler hatununun gamzeleri ve gülüşü, önündeki insanın kalbini çalmaya yetecektir. Bu nedenle bol bol gülümseyin!

Yengeç kadını

Narin bir yapısı olan yengeç bayanı, bazen bohem havası, bazen de dolu kuvvetiyle kişilere güç verir. Yumuşacık teniniz ve bilhassa yanaklarınız hem sevimli hem de kadınsı yanınızı ortaya çıkarır. Bu nedenle vücudunuza ve yüzünüze yatırım yapmaktan asla çekinmeyin. Vücudunuzu bol bol nemlendirin ve ipeksi teninizi asla kaybetmeyin.

Aslan kadını

Aslan hatunu kraliçe üzere görünmek velev. İhtişamdan ve altından hoşlanan aslanlar, ekseriyetle giysi usulleri ve etrafa yaydıkları güçlerle herkesin aklını başından alır. Öte yandan aslan hatununun dolgun saçları ve yumuşacık saç yapısı, tüm erkeklerin kalbine bir ok üzere saplanır.

Başak kadını

Şık ve usul sahibi olan başak hatunu, her hengam her konumda fark edilir. Umumiyetle cesaretli ve ayakları tarafa basan başak bayanlarının elleri çok hoştur. Zarif ve kadınsı ellere sahip olan başaklar, önündekini ellerini kullanarak tesiri altında tutabilir.

Terazi kadını

Güzellik tanrıçası sayılan terazi hatunları, her hengam tesirli olmayı başarırlar. Konuşma stiliyle herkesi tesir altında bırakan terazinin sıklık silahı; dudaklarıdır. Dudaklarınıza hem yaz hem de kış aylarında bakım yaparak daha yumuşak ve pembe olmalarını sağlayabilirsiniz.

Akrep kadını

Her hengam cazip ve seksi olmayı bilen akrep bayanı, bu cazibesini her noktaya yansıtır. Giydiği kıyafetten, yaptığı makyaja kadar her hengam göz bebeği olmayı başaran akrep hatununun sıklık silahı bakışlarıdır. Bakışlarınızla önünüzdekini büyülemek için dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz.

Yay kadını

Özgürlüğüne her vakit düşkün olan yay bayanı, kuvvetiyle herkesi mesrur eder. Çoklukla daima olumlu olan yay hatununun göğüsleri vücudundaki en hoş bölgelerden biridir. Doğurganlığın ve kadınlığın simgesi olan göğüslerinize banyodan sonra soğuk su tutarak dik kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Oğlak kadını

Kıyafetlerinde her devir çağdaş seçimler yapan oğlak hatunu, modaya düşkündür ve bunu bir silah olarak çok rahat kullanır. Öte yandan bacaklarıyla tesiri altına alan oğlak hatunu, pürüzsüz ve düzgün fiziğiyle beğeni toplar. Bacaklarınıza kışın bakım yapmak için nemlendirici kremler sürebilir ve kese yaparak meyyit deriyi atabilirsiniz.

Kova kadını

Maceraperest olan kova hatununun 10 parmağında 10 marifet vardır. Her hengam eksiksiz olmayı başaran kova bayanlarının en dikkat alımlı özelliklerinden biri de düzgün konuşma şekilleridir. Öte yandan kova bayanının ayakları vücudundaki en hoş yanlardan biridir. Ayaklarınıza münhasıran kışın bakım yaparak her devir yumuşacık olmalarını sağlayabilirsiniz.

Balık kadını

Duygusal olan balık hatunları, güzel ve zarif usulüyle herkesi büyüler. Çoklukla çok kibar olan balık bayanlarının en dikkat çeken nahiyelerinden biri de dişleridir. Buğday tene sahipseniz bordo tonları kullanarak, açık tene sahipseniz de ten rengi rujlar kullanarak dişlerinizin daha beyaz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Burçlara nazaran hoşluk sırlarını öğrendiniz. Aşağıdaki husus başlıkları da ilginizi çekebilir:

Burçlara nazaran elbise önerileri

Burçlara nazaran ayakkabı modelleri

Burçlara nazaran parfüm teklifleri