Şık giyinmek için pratik bilgiler Nelerdir?

Şık giyinmek için pratik bilgiler Nelerdir?

Ekim 30, 2019 0 Yazar: admin

Şık ve güzel giyinmek istediğimizde, dikkat etmemiz gereken kurallar vardır. Vücudumuzdaki hangi bölgeyi öne çıkaracağımızı, ortamına göre kıyafet seçimi yapmayı bilmeliyiz.

En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak, moda ve trendler için yanınızdayız. Uygulaması kolay ve pratik bilgilerle daha şık giyinmenin yollarını anlatıyoruz.

Şık giyinmenin değeri nedir?

Gelecekteki patronunuz, sevgiliniz, en uygun arkadaşınız o an, orada olabilir ve siz şıklığınızla bir adım öne çıkarak artı puan toplayabilirsiniz. Şık giyinmek sizi, her olasılığa karşı hazır meblağ ve kendinize itimadınızı artırır. Unutmayın, sıklık içten gelir ve dışa yansır. Şayet kendinizi olağanüstü hissettiren kıyafetler giyiyorsanız; yüzünüz güler ve etrafa müspet kuvvet verebilirsiniz.

Giyecek hiçbir şeyim yok diyorsanız

Bazı günlerde mahsusen regl tarihlerinin yaklaştığı vakitlerde üzerinize giyecek bir şey bulamayabilirsiniz, çok olağan bu durum tüm hatunların başına gelebilir. İşte o kararsız günler için de modanın tahlili var: siyah kısa bir elbise ya da öbür günlerde üzerinizde harika durduğunu bildiğiniz kot pantolon ve beyaz tişörtü yedekte tutun. Elbise ya da pantolonu kesinlikle yüksek topuklu ayakkabılarla giyip, gösterişli aksesuarlarla tamamlayın.

Daha şık giyinmek için kurallar

Şimdi, daima birlikte “Nasıl Şık Olabilirim?” sorusunun en değerli karşılıklarından biri olan “odak noktasını belirlemek” kuralına eğilelim ve öğrenerek hayatımızda tatbike başlayalım. Birinci olarak vücudunuzda en beğendiğiniz ve en beğenmediğiniz noktaları belirleyin. Bu sayede kıyafet, ayakkabı ve aksesuarların sihirli tesiriyle, istediğinizi öne çıkarabilir, istediğinizi gizleyebilirsiniz.

Belinizi öne çıkarmak için tüyolar

Belinizi öne çıkarmak istiyorsanız; düşük malûm pantolon ve kısa bir bluz giyin. Şayet odaklanmayı abartmak istiyorsanız; göbek deliğinize ışıltılı bir piercing yaptırabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz en kıymetli kural, göbeğinizin sahiden dümdüz olmasıdır. Elbise giyecekseniz;  piercing takmayın zira hem elbise altında potluk yapar hem de sivri uçları elbiseye takılıp deforme olmasına sebep olur.

Kalçalarınızı öne çıkarmak istiyorsanız

Dolgu ya da sivri… Yüksek topuklu ayakkabılar, kalçalarınızı dik gösterir, baldırlarınızı sıkılaştırır. Dar, kalem etekler çok güçlü bir silah üzeredir. Yüksek topuklu ayakkabılarınızı, kalem eteklerle kombinleyin. Unutmayın, büyük kalçaları erkekler çok seviyor! Siz de vücudunuzu sevin, her noktasını!

Dekolte yerini şıkça değerlendirin!

V yakalı bluzların sihirli gücüyle göğüslerinizi öne çıkarabilir ve dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Velev bol kesim velev dar bölümlü olsun; V yakalı bluzlar dekoltenizin süper görünmesini sağlar. Etkileyici bir imaj için dolabınızda kesinlikle bulundurun.